Kursy_

Dlaczego nowocześni studenci nie mają już problemów z matematyką?

Sprawdź, jak łatwo i skutecznie możesz się jej nauczyć.

Możesz pożegnać się z nudnym siedzeniem na niezrozumiałych wykładach. Nie licz na cud, ściągi, czy dobry humor prowadzącego.

do góry

Kim jestem?

Krystian Karczyński

Nazywam się Krystian Karczyński, jestem magistrem matematyki. Nauczać zacząłem już na studiach, zakładając firmę korepetytorską. Później przeniosłem się do Internetu, tworząc dla studentów serwis eTrapez.

Ucząc się samemu matematyki, poznałem bardzo dobrze problemy i nerwy z tym związane.

do góry

Moja oferta

Specjalnie dla studentów stworzyłem kilkanaście Kursów Video z matematyki. Kursy podzielone są tematami i każdy z nich stanowi samodzielną całość:

Kurs Całki WielokrotneCałki Wielokrotne Kurs Pochodne i Badanie Przebiegu Zmienności FunkcjiPochodne i Zastosowania
Kurs Równania RóżniczkoweRównania Różniczkowe Kurs GraniceGranice
Kurs PrawdopodobieństwoPrawdopodobieństwo Kurs StatystykaStatystyka
Kurs SzeregiSzeregi Kurs Całki NieoznaczoneCałki Nieoznaczone
Kurs Całki Oznaczone, Niewłaściwe i Zastosowania CałekCałki Oznaczone i Zastosowania Kurs Funkcje Wielu ZmiennychFunkcje Wielu Zmiennych
Kurs Geometria AnalitycznaGeometria Analityczna Kurs Liczby ZespoloneLiczby Zespolone
Kurs MacierzeMacierze  

każdy z Kursów składa się z kilku do kilkunastu godzin prezentacji video

do każdego Kursu dołączone jest Zadanie Domowe

Kursy ściąga się z Internetu (wysyłam mailem dane dostępu)

do góry

Opinie o moich Kursach

"Studiuję na Politechnice Wrocławskiej. Program jest naprawdę przeładowany i jak stwierdziła pani profesor wykładająca analizę matematyczną – nierealizowalny. W ciągu około 12 godzin wykładów + 6 godzin ćwiczeń mamy przerobić cały rachunek całkowy i różniczkowy. Tu z pomocą przychodzi Etrapez. Dzięki kursom granic i pochodnych pierwsze kolokwium zaliczyłem na 19/20 pkt., odsetek osób które zaliczyły był na poziomie 15-20% (trzeba było mieć 6 pkt na zaliczenie)."

Piotr Nawrocki

"Ćwiczenia i wykłady na studiach wykonywane są w niezrozumiałym i szybkim tempie. Język profesorki dla obecnego studenta jest językiem niezrozumiałym (głodny sytemu nie wytłumaczy). Zatem w jaki sposób zrozumieć język niezrozumiały? Bardzo prosto ,poszukaj języka zrozumiałego! Ja go znalazłem na stronie: http://www.etrapez.pl/ nabywając za śmieszne pieniądze wszystkie kursy. PEŁEN PROFESJONALIZM! MERYTORYKA I TŁUMACZENIE – NOBEL!"

Adam Przewoźnik – obecny student

"Na duży plus zasługuje prostota z jaką Pan wyjaśnia zagadnienia, które w podręcznikach typowo matematycznych są bardzo “przegadane” co sprawia, że odnoszę wrażenie, że autor zamiast wyjaśniać popisuje się swoją wiedzą."

Przemysław Chudziński

"Kursy Pana Krystiana okazały się niesamowicie przydatne. Nigdy nie radziłem sobie dobrze z matematyką, ale zagadnienia te poruszone są w sposób przejrzysty i klarowny. Wszystko wytłumaczone jest krok po kroku, ani razu nie byłem zagubiony. Przydatne okazały się wzory i tablice, a materiał czasem nawet wykraczał poza to, co mnie obowiązywało. Do wszystkiego należy doliczyć także swobodny sposób mówienia, potoczny język wypowiedzi oraz miły przyjazny głos, który wpływa pozytywnie na zrozumienie zagadnienia."

Piotr Okła

"Na Pana stronie zakupiłem kurs liczb zespolonych, macierzy, pochodnych i całek. Muszę przyznać, że nauka z Pana kursami to prawdziwa przyjemność, nigdy nauka matematyki nie sprawiała mi takiej radości. Wszystko wytłumaczone i podane “jak koniowi”. Ucząc się z książek nic nie rozumiałem i już myślałem, że nie zdam tej analizy matematycznej, ale Pana kursy przywracają nadzieję i przedmiot “Analiza matematyczna i algebra liniowa” zaliczyłem."

Konrad Bartnicki

do góry

Korzyści - co zyskujesz ucząc się z moich Kursów?

Wykrzyknik

Poziom matematyki w szkole średniej stale się obniża. Wykładowcy nie mają czasu na cofanie się do podstaw i zakładają, że "studenci powinni już to umieć".

Systematyczne okrajanie programu szkoły średniej powoduje, że z granicami, pochodnymi czy całkami uczniowie spotykają się dopiero na studiach i często jest to zderzenie czołowe.

Strzała Checkmark

Powoli omawiam każde przejście. Niczego nie zakładam. Często cofam się do podstaw, nawet jeśli jest to dodawanie ułamków.

"Moim głównym problemem jest to, że materiał na wykładach przerabiany jest dla mnie zdecydowanie za szybko, a przez to po pierwszym semestrze zacząłem całkowicie olewać analizę matematyczną odkładając zaliczenie na wrzesień (studiuję informatykę na Politechnice Lubelskiej). Rozpoczynając naukę z kursów miałem jedynie mgliste pojęcie dotyczące podstaw analizy (najprostsze granice i pochodne liczyliśmy na dodatkowych zajęciach w technikum). Dzięki wielu przykładom i odpowiednim dawkom materiału bardzo szybko przyswoiłem wiedzę w formie praktycznej i w końcu zacząłem rozumieć ludzi, którym rozwiązywanie zadań sprawia przyjemność i robią to w wolnym czasie. Kursy nauczyły mnie bardziej twórczego podejścia do zadań - szukania najkorzystniejszego rozwiązania nie tylko z jednej strony. Ich ogromną zaletą jest to, że na początku wytłumaczone są podstawy podstaw, więc nawet osoby, które miały problemy z matematyką w szkole średniej bez problemu przebrną przez ten kurs i sporo się nauczą. Udało mi się zaliczyć zarówno ćwiczenia jak i egzamin. Korzystając z kursów w niecały miesiąc nadrobiłem ogromne zaległości."

Sebastian Pawęska

"Należę do osób, które ominęła obowiązkowa matura z matematyki. Jak łatwo się domyślić nie wyszło to na moją korzyść. Po wybraniu studiów na politechnice myślałem, że to początek końca moich marzeń związanych ze studiami i tutaj na pomoc przyszedł eTrapez. Spróbowałem, bo była to ostatnia deska ratunku. Zaczynałem od zera jeżeli nie z poziomu -1 :P Poświeciłem na naukę przeszło miesiąc łącząc kursy z książkami i przykładami z PWr, wydawało mi się to rzeczą niemożliwą zaliczyć analizę matematyczna, jednak się udało. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji i reklamuję owy kurs na każdym kroku, jeżeli dochodzą mnie słuchy o kłopotach z matmą."

Radek

Wykrzyknik

Braki w odręcznych notatkach, piętrzące się tony kserówek "od koleżanki", chaos i niepewność odnośnie tego, czego się trzeba uczyć i ile się trzeba nauczyć.

Strzła Checkmark

Materiał Kursu eTrapez jest uporządkowany i podzielony tematycznie na Lekcje od Lekcji pierwszej do ostatniej. W każdym momencie masz jasność, co już umiesz, a co Ci jeszcze zostało do nauki.

Dzięki temu masz większą motywację, bo wiesz jaki jest Twój cel i jak daleko od niego jesteś.

"Jestem studentem Politechniki Warszawskiej, muszę przyznać, że kursy eTrapez są strzałem w dziesiątkę. Tak powinna wyglądać nauka, mogę elastycznie ułożyć sobie czasowo dzień. Kursy są zrobione w taki sposób, że nawet przy jakiś brakach z poprzednich lat nauki, temat jest tak dobrze wytłumaczony, że wystarczy go obejrzeć raz i uważnie, aby się nauczyć wszystkiego co potrzeba, bez wertowania książek, analizowania w nich suchych, zapisanych skromnie i zupełnie nie omówionych wzorów. Gdy zamówiłem pierwszy Kurs, całek nieoznaczonych, nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę w stanie się tego tak szybko i przyjemnie nauczyć. Wystarczyło raz obejrzeć wszystkie lekcje i po każdej, najlepiej od razu zrobić kilkanaście, perfekcyjnie dobranych zadań, do których rzecz jasna są rozwiązania. Są też kartki z wzorami i schematami! To wszystko.

Ale najważniejsze jest co innego.

Najważniejsze jest to, że zakup tego Kursu zachęca do nauki, a sama treść sprawiła, że kolejne lekcje odpalałem z przyjemnością i z przyjemnością robiłem przewidziane do nich zadania. Czego raczej nie doświadczyłem przy tradycyjnych metodach :-) Można to trochę porównać do Matrixa, ładujesz odpowiednią płytką z kursem i wiesz :-) Może nie od razu, ale przynajmniej wiadomo ile mniej więcej czasu Ci to zajmie i możesz być pewien, że każda nawet najmniejsza trudność nie pozostanie bez omówienia i rozwiązania.

Co ciekawe, takich kursów jak w eTrapez nigdzie nie ma :-) Życie było by 10 razy prostsze i przyjemniejsze, gdyby istniały podobne kursy z innych przedmiotów, zrobione w takiej właśnie formie."

Michał Głowienko

Wykrzyknik

Konieczność nieustannego, biernego i ślepego przepisywania z tablicy całych ton ważnych rzeczy, które normalnie wymagają dużego skupienia i koncentracji.

Problemy klasy: "Panie doktorze, co tam pisze?", "Nic stąd nie widzę...", "Mamy to przepisać?", albo wręcz "Panie profesorze WOLNIEJ! WOLNIEJ!".

Bazgroły i tysiące pomyłek w notatkach. Tymczasem w matematyce np. zanotowanie zmiennej x małą czcionką, zamiast dużej, czasami całkowicie zmienia sens zadania, uniemożliwiając zrozumienie całych partii materiału i tego, co jest po nich.

Strzła Checkmark

Uczysz się z wyraźnych, czytelnych (nie pisanych odręcznie) i barwnych prezentacji matematycznych, widocznych na ekranie Twojego komputera.

Możesz w każdej chwili zatrzymać prezentację i cofnąć się, jeśli czegoś nie zrozumiałeś. Możesz też przyspieszyć, jeśli chcesz przejść do przodu.

"Dzięki Pana kursom zaliczyłam ćwiczenia i egzamin. Zanim kupiłam kursy nic nie rozumiałam, a dzięki nim polubiłam matematykę."

Magda

Wykrzyknik

Brak zadań domowych.

Albo bardzo trudne zadania domowe, mając stanowić "uzupełnienie" materiału wykładu.

Albo po prostu nie chce się robić tych zadań domowych, bo nie widać w tym sensu.

Strzła Checkmark

Pracuję ze studentami różnych uczelni już od wielu lat - mogłem więc starannie wyselekcjonować przykłady do Zadań Domowych eTrapez. Rozpoczynając od przykładów banalnych, powoli i stopniowo przechodzisz do coraz trudniejszych.

Dzięki Zadaniom Domowym eTrapez budujesz swoją "matematyczną pewność siebie", kiedy sam widzisz, że bez niczyjej pomocy coś ci się udaje.

Masz także zupełną jasność co do tego, czy coś umiesz, czy jeszcze nie do końca.

"Dzięki temu kursowi i zrobieniu dołączonego do niego zadania domowego, dopiero zaczyna się orientować dobrze w np. dziale Kombinatoryka. Bez niego wiele godzin i dni zajęłaby mi nauka prawdopodobieństwa. A tak w przyjemny konkretny sposób dowiadywałem się stopniowo tego co jest mi niezbędne do zaliczenia tego przedmiotu. Świetnie przemyślane, "życiowe" przykłady, jeszcze lepsze tłumaczenie, warte każdej ceny. Naprawdę polecam. Ocena 10/10"

Student Paweł Żurawik

"Chciałam tylko napisać że jest Pan WIELKI. Jestem studentką na Politechnice Śląskiej. Kupiłam kurs i dzięki niemu zdałam egzamin z matematyki. Dziękuję bardzo. Jest Pan profesjonalistą. Żaden kurs nie jest tak przystępny jak ten. Polecam wszystkim mającym trudności z tego przedmiotu. Teraz jest to wszystko dla mnie bajecznie proste. Nawet po godzinach wykładów i ćwiczeń nic z tego nie rozumiałam. A teraz wystarczyło przesłuchać lekcje i zrobić zadanie domowe i proszę semestr zaliczony. Jeszcze raz dziękuję i polecam."

Aneta

Wykrzyknik

Na studiach wykłada się trudnym, monotonnym, często niezrozumiałym językiem.

Strzła Checkmark

Mówię normalnym, swobodnym językiem - jak na korepetycjach. Unikam trudnych i fachowych pojęć, a kiedy ich używam, robię zawsze przystanki, żeby przypomnieć, co oznaczają.

"Właśnie skończyłem zmagania z sesją zimową na mojej uczelni technicznej. Dzięki Pańskim MEGA kursom, egzamin z matematyki zdałem za pierwszym razem, choć sporo zagadnień sie na nim pojawiło i do tego mój poziom po szkole średniej(podstawowy) okazał się poziomem braków, niedociągnięć i jak to Pan świetnie określił "było to zderzenie czołowe"... pociągu z rowerzystą-mną. Czarne chmury rozwiały Pańskie kursy, szczególnie z geometrii i macierzy.

O ile w liceum i wcześniejszych szkołach nauczyciele tłumaczyli matematykę na "chłopski rozum" to na studiach wyrażają sie językiem staro hebrajskim z elementami języka androidów co jest makabrycznie niezrozumiałe, straszne i dla takiego człowieczka jak ja przytłaczające. Geometria analityczna, jak się dość niedawno dla mnie okazało, to bardzo fajna i prosta sprawa, podobnie z macierzami. Oglądając Pańskie prezentacje widzę jak wykładowcy potrafią z prostej rzeczy, zrobić tak zawiłe i niezrozumiałe zagadnienie, że aż głowa boli. Ciesze się że jest ktoś kto jest w stanie przystępnie to wytłumaczyć i ma taką cierpliwość."

Bartek

Wykrzyknik

Wielkie sale, problemy z widocznością i słyszalnością wykładu. Muszę jednocześnie spisywać szybko z tablicy, koncentrować się na tym, co mówi wykładowca i zapamiętywać masę rzeczy.

Towarzystwo kolegów raczej w tym przeszkadza, niż pomaga.

Strzła Checkmark

Uczysz się sam, we własnym domu i przy własnym komputerze. Przy kawie, na kanapie albo w wannie - jak lubisz.

"Polecam Wszystkim serdecznie kurs z szeregów ja i wielu z Was na pewno ma z nimi problem, bo jak wszyscy wiedzą na studiach technicznych jest to jeden z najgorszych działów jaki mogli wymyślić. Jednak z kursem etrapez nauka jest znacznie przyjemniejsza i wiedza jest przekazywana w bardzo prosty sposób. Nawet Gumisia by p.Krystian nauczył matematyki ;p"

Tomasz Górowski

"No dobrze, ale czy Pana Kursy będą pasowały do mojego programu na studiach i pomogą mi zdobyć dobrą ocenę z matematyki?"

Kursy powstały na bazie mojej długiej, wieloletniej pracy na korepetycjach ze studentami różnych uczelni. Na korepetycjach moi uczniowie nie chcieli długich, teoretycznych rozważań, skomplikowanego omawiania wyjątkowych przypadków itd. Chcieli maksymalnie prostej, praktycznej wiedzy, dzięki której zaliczą egzamin na koniec semestru. I z tego mnie rozliczali.

Dzięki koncentracji na tym, potrafiłem dobrać tematykę i przykłady w optymalny i praktyczny sposób. Wiele zadań to po prostu "szlagiery" na wszystkich uczelniach i często się na nich pojawiają.

"Nie spodziewałem się, że nauczenie się równań różniczkowych od zera jest możliwe, jednak po poświęceniu na to zagadnienie czasu od siódmej rano do 19.30 tego samego dnia byłem w stanie wieczorem rozwiązać wszystkie zadania z pierwszego terminu egzaminu w bardzo dobrym czasie."

Jerzy Wolf

"Odrabiając tylko zadanie domowe zamieszczone w Pana kursie udało mi się uzyskać niespotykaną ocenę na moim egzaminie - 5.0."

Piotr Polewczak

"Dzięki Kursom udało mi się dwa semestry z rzędu zaliczyć analizę matematyczną na 4.5 bez większego problemu i uniknąć tym samym egzaminu! Bardzo przystępna forma i przykłady pokrywające się w przeważającej większości z zadaniami z ćwiczeń na uczelni!!!"

Krzysiek

"Dzięki temu kursowi zdałem bez problemu koło z analizy na 19 z 24 p."

osi22 na Allegro

"Kursy z granic i szeregów pozwoliły mi zaliczyc kolokwium poprawkowe na 4 ! Aktualnie wychodzę na prostą i mam w planach kupić resztę Pana kursów."

Bartłomiej Pietrzyk

"To cud, wielki cud. Dziś miałam egzamin. Były na nim całki krzywoliniowe, których na zajęciach nie zdążyliśmy dokładnie przerobić... ale dzięku Pana kursowi udało mi się tego nauczyć."

Anna Świeczak

"Dzięki kursowi granice, liczby zespolone, geometria analityczna, całki nieoznaczone i pochodne zdałam analizę i algebrę=) na pwr, Pan jeden zastąpił wszystkich moich prowadzących."

Gosia

"Kupiłem potrzebne kursy i wierzyłem że dzięki Panu zaliczę i tak jak kiedyś i tak dziś nie zawiodłem się. Zaliczyłem matematykę."

Andrzej Polak

"Dzięki E-trapezowi zdałem kierunek, który moim zdaniem na mojej uczelni totalnie leży pod kątem dydaktyki."

Grzegorz Węgrzyński, Student Finansów i Rachunkowości

"Dzięki etrapezowi udało mi się opanować rok matematyki w ciągu niecałego miesiąca."

Aleksandra Dul- studentka II roku (już!!) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

do góry

Teraz już tylko poświęć chwilkę i policz, czy to się opłaca. Jak myślisz, ile godzin korepetycji musiałbyś wykupić, aby nauczyć się – na przykład – macierzy?

Przyjrzyjmy się bliżej. Musiałbyś przerobić:

 • podstawowe operacje na macierzach (dodawanie, odejmowanie, mnożenie)
 • wyznaczniki macierzy
 • macierze odwrotne
 • równania macierzowe
 • rzędy macierzy
 • układy równań liniowych (metody Cramera, Kroneckera – Capellego)
 • układy równań liniowych (metoda Gaussa)

Czy uważasz, że korepetytor zdąży wytłumaczyć Ci to wszystko w ciągu, powiedzmy, 4 godzin? Tak, żebyś naprawdę dobrze zrozumiał? Ja sądzę, że wyłożenie tego wszystkiego w sposób porządny to minimum 6 godzin. A ile za godzinę liczy sobie korepetytor w Twoim mieście? Masz już w takim razie policzone przybliżone koszty, prawda?

Być może powinieneś też uwzględnić: koszty dojazdu do korepetytora (głównie stracony czas), koszty poświęcania czasu, który akurat za bardzo Tobie nie pasuje (godziny popołudniowe – gdy Ty wolisz się uczyć późno w nocy, albo w okienkach w szkole)… A czy w ogóle aby na pewno MASZ zaufanego, doświadczonego i pewnego korepetytora w okolicy?

A teraz po prostu PORÓWNAJ je z ceną wykupienia Kursu: 39 zł.

W tej cenie (a jest to cena za mniej więcej jedną godzinę korepetycji) otrzymujesz:

godziny nagrań video, setki pytań testowych i zadań, wzory i schematy

swobodę uczenia się kiedy chcesz i gdzie chcesz

możliwość rozpoczęcia nauki od ręki, bez wychodzenia nawet z domu, z jasnym programem i rozpiską

tłumaczenie od doświadczonego korepetytora, z którego Kursów korzystają tysiące studentów w całej Polsce

starannie wyselekcjonowane zadania i przykłady

uważne tłumaczenie, omawiające nawet najprostsze przejścia

wyraźne i czytelne prezentacje

normalny, prosty język "jak do kolegi"

Co więcej, przy zakupie większej ilości Kursów w jednym zamówieniu obowiązują rabaty:

 

 • Rabat 10% za zakup conajmniej 4 Kursów w jednym zamówieniu. Cena jednego Kursu wyniesie wtedy: 39 zł 35,10 zł
 • Rabat 25% za zakup conajmniej 10 Kursów w jednym zamówieniu. Cena jednego Kursu wyniesie:
  39 zł 29,25 zł


Jeżeli porównanie wyszło na korzyść eTrapeza nie wahaj się dłużej, kliknij na przycisk poniżej, przejdź do katalogu Kursów i wybierz Kurs dla siebie:

Gwarancja eTrapez

Kupując Kurs eTrapez nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeżeli nie będziesz z niego zadowolony, wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu wyślesz mi maila i poprosisz o zwrot pieniędzy.

Zrobię to od ręki, nie pytając o przyczyny.

"Witam, zakupilam kurs macierzy, granic oraz pochodnych. Matematykę zaliczałam od .... dawna ;) i zaliczyć nie mogłam, na nic korepetycje, nie rozumiałam nic co kobieta do mnie mowi, używajac słów matematycznych. Dla mnie, osoby, która od zawsze z matematyką miała problemy, było to nie do zrozumienia. Etrapez był dla mnie ostatnia deską ratunku. Zobaczyłam filmiki na youtube i postanowiłam zaryzykować. Efekt jest taki, ze matematyke zaliczyłam i mało tego - jak od zawsze jej nie cierpiałam to teraz pokochałam. Bardzo serdecznie polecam kurs etrapez, dla wszystkich tych, ktorzy mają problemy z matematyką, naprawde warto!!! "

natajla86

P.S.

Chciałem jeszcze tylko na koniec bardzo Ci podziękować, jeśli zdecydujesz się na naukę ze mną w jednym z 13 moich Kursów. Jestem pewien, że pomogą Ci one w solidnym i pewnym zaliczeniu matematyki na studiach (nawet tak pewny, że daję Tobie 30-dniową gwarancję satysfakcji).

Rozpocznij już dziś wygodną naukę matematyki we własnym domu i ...